rama okienna i paleta z szybami. Rama wazy ok 350kg 4,5m na 2,2m. szyby 1,5x2m 250kg (Nr 5977813)

rama okienna i  paleta z szybami. Rama wazy ok 350kg 4,5m na 2,2m. szyby 1,5x2m 250kg

Długość [m]:

4.5

Szerokość [m]:

0.1

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Szyby sa na palecie, rama okienna zabezpieczona kartonami

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1050.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Żukowo

Od 14 maj 2020 do 31 maj 2020

Adres i termin dostawy

Norwegia, Østfold, Moss

Od 14 maj 2020 do 12 cze 2020


Transport innych ładunków

Przewóz innych towarów

Koszt transportu ładunków bywa zależny od gabarytów towaru, terminu przewozu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią platformę, na której układa się niewielkie rzeczy lub paczki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często transportuje się meble, paczki, produkty budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), okna jak również produkty chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym i zajmuje zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu transportu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Transport niektórych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie towarów płynnych lub ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

Inne ładunki – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.