(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ramy spawane. (Nr 4806980)

Długość [m]:

2.40

Szerokość [m]:

1.80

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

70.00

Liczba sztuk:

9

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 788.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szwecja, Västra Götalands Län, Goteborg

Termin elastyczny


Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda transportowa stanowi bazę obecnych zamówień i zapewnia przewoźnikom szeroki dostęp do przesyłek podzielonych na kategorie. Żeby skorzystać z giełdy przewozowej, należy utworzyć konto – opcja ta jest zupełnie darmowa. Kolejnym krokiem jaki wystarczy wykonać to trzeba dodać swoje zlecenie (w przypadku, kiedy jesteś zlecającym przewóz) lub poszukać zlecenia na wyznaczonej trasie (kiedy jesteś przewoźnikiem).

Jakie korzyści daje Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl firmom transportowym daje dostęp do wielu tysięcy zleceń w kraju oraz za granicą, a zlecającym przewóz - możliwość przedstawienia swojej paczki setką firm transportowym, które sprawnie oszacują cenę przewozu.

Jakie wolne ładunki można znaleźć na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie transportowej znajdują się zlecenia transportowe dla wielorakiego typu ładunków. Zleceniodawcy mogą zgłosić transport w ramach wielu kategorii, na przykład: meble, motocykle i skutery, pojazdy inne, paczki, specjalnej ostrożności, pojazdy budowlane, przyczepy, pojazdy zabytkowe, gokarty, skutery wodne, części i akcesoria, palety, kontener, wywrotka, sprzęt RTV, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, stoły bilardowe, jachty, żywność i produkty rolne, pasażerowie jak i dużo innych. Do najczęściej używanych kategorii ofert transportowych zaliczają się: przewóz samochodów, przewóz mebli, jak również giełda przeprowadzek. Zdecydowaną większość zlecanych ofert tworzą zlecenia przewozowe na busa, czyli ogłoszenia przewozowe do 3,5 t.