(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-24 12:56

range rover III

(Nr 2745136)
range rover III

Marka i model:

range rover III

Waga w kg (łączna):

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1600.00 km

Informacje dodatkowe:

Do zaladowania Range Rover III, potrzebne najazdy, auto jezdzace od osoby prywatnej.

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

ID firmy: 64438
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-05-2018, 22:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-28 do 2018-05-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości: (1)

Jaroslaw G. (Przewoźnik)
26-05-2018, 22:35
WITAM. Oferuję transport pomoc drogowa + przyczepa,bezpośrednio bez żadnych przeładunków.Od drzwi do drzwi. Samochody oraz motocykle transportowane przez nas nie mają uszkodzeń typu : wózek widłowy otarć od plandek itd. Posiadamy polisę przewoźnika OCP na 350000 Eur która obejmuję samochody nowe i używane.Wystawiamy list przewozowy CMR. Zapraszamy.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się nierzadko, jeżeli kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Powinno się nie zapominać także, że rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

York, Wielka Brytania

24 maj 2018

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny