(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-29 16:03

Recepcja

(Nr 1994906)

Długość [m]:

110

Szerokość [m]:

72

Wysokość [m]:

110

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 395.00 km

Informacje dodatkowe:

Nie szukam transportu dedykowanego, Potrzebuję przewiźć - recepcję oraz regał widoczny na foto.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 590567
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 13:25

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-07

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Załadunek dziś i dostawa .dwie osoby do pomocy

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

299 zł

ID firmy: 526890
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 18:47

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-31, 22:45

Opis oferty:

zalad dzis 19.00-24.00

Cena (zawiera VAT): 299 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, gdyż nieprawidłowości w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    Na początek, podczas gdy przewozimy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Później wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niepewne, gdyż części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary gotowych do transportu rzeczy, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 12 wrz 2017 do 24 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Piła, Polska

Od 12 wrz 2017 do 24 wrz 2017