(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-29 22:33

Recoger Ducati en Italia Lecce

(Nr 1474042)
Recoger Ducati en Italia Lecce

Marka i model:

Ducati 1198 s

Waga w kg:

200.00

Budżet zlecenia [€]:

250

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2550.10 km

Informacje dodatkowe:

Coger la moto en Lecce en Italia y traerla a Madrid

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj cenne towary, które wyglądają na ogólnie nieproste do zabezpieczenia podczas przewozu. Trudne - wszakże jedynie pozornie. Odpowiednio przymocowany motocykl w 100% przetrzyma przewóz bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, konieczne będą 4 liny trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą tylko dwie, gdyż dysponują one szyny udaremniające przesuwanie się jednośladu. Najważniejsze jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu oraz między transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Występują również platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie blokują całego miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. deski jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przewieźć pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Italia, Lecce

Od 5 gru 2016 do 10 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, Madrid

Od 8 gru 2016 do 22 gru 2016