(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-26 22:31

Regał

(Nr 2117502)
Regał

Długość [m]:

230

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 333.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem pomyłki w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jeśli przewozimy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, na przykład wilgotną gąbką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, albowiem części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu przedmiotów, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Dworcowa, Głogówek, 48-250, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny