(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-06 19:24

regały blaszane i kartony (Nr 3610037)

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 61.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pudeł, aby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

8 gru 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Żyrardów

8 gru 2018