(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-10-15 09:55

regaly paletowe magazynowe ramy 7szt trawers 58 szt (Nr 3370033)

Długość [m]:

4000

Szerokość [m]:

1000

Wysokość [m]:

1000

Waga w kg (łączna):

800.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 452.00 km

Transport innych ładunków

Transport różnych ładunków

Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa zależny od rozmiaru ładunku, terminu transportu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują platformę, na której układa się nieduże przedmioty lub opakowania. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej przewozi się meble, szkło, towary budowlane (na przykład farby, kamień itd.), drzwi jak także materiały chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić pojazdem ciężarowym oraz zapełnia zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju przewozu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów może wymagać pojemnika metalowego – zwłaszcza przy przewozie towarów w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W kontenerach można także transportować towary drobne w paczkach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

Inne towary – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Zamość, 22-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kędzierzyn-Koźle, Polska

Termin elastyczny