(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 11:57

Reloj de pendulo

(Nr 1919537)
Reloj de pendulo

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.40

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 998.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem pomyłki w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do totalnego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeśli przewozimy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu pakunków, a również podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny