(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-02-27 09:43

Remolque cerrado (Nr 2419844)

Remolque cerrado

Długość [m]:

3.60

Szerokość [m]:

1.60

Wysokość [m]:

1.85

Waga w kg (łączna):

230.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 679.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny przewozu naczepy, istotne znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas konieczny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także termin wykonania przewozu. Podanie dokładnych gabarytów naczepy umożliwi firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest sprawna (ma nieuszkodzone koła). Pośród transportowanych naczep można znaleźć przyczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

    Na przykład, za transport przyczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła około 640 PLN (co daje zaoszczędzenie niemal 463 zł w porównaniu do stawek rynkowych). Za transport naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła około 450 PLN (co umożliwiło oszczędność niemal 326 PLN w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-Warszawa (330 km) koszt transportu wyniósł niecałe 300 zł.

    Czynnikami, które mają wpływ na cenę transportu naczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość drogi, gabaryty, ciężar i działanie naczepy. W przypadku jeśli firmy przewozowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, to cena przewozu jest tańsza.

Adres i termin nadania

Mérida, 06800, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Llanes, Hiszpania

Termin elastyczny