(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-10-25 16:47

remoque de feria

(Nr 2114457)

Długość [m]:

6,07

Szerokość [m]:

1,82

Wysokość [m]:

2,76

Waga w kg:

1460.00

Dystans: 271.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny przewozu naczepy, istotne znaczenie mają gabaryty, waga, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a także termin wykonania przewozu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne oszacowanie ceny. Ważność ma również to, czy przyczepa jest poruszająca się (posiada działające koła). Wśród transportowanych przyczep znajdują się naczepy gastronomiczne, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

    Na przykład, za transport przyczepki do przewozu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła w granicach 640 (co pozwoliło na zaoszczędzenie pawie 463 w porównaniu do ceny rynkowej). Za przewóz przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic zapłacono w granicach 450 złotych (co daje oszczędność niemal 326 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). W przypadku naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt przewozu wyniósł orientacyjnie 300 złotych.

    Elementami, mającymi wpływ na koszt transportu przyczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych naczep czyli: długość trasy, gabaryty, ciężar i sprawność przyczepy. W przypadku gdy firmy przewozowe traktują przyczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest często tańsza.

Adres i termin nadania

Zamora, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Llanera, Hiszpania

Termin elastyczny