(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-10-25 16:47

remoque de feria

(Nr 2114457)

Długość [m]:

6.07

Szerokość [m]:

1.82

Wysokość [m]:

2.76

Waga w kg (łączna):

1460.00

Dystans: 271.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu kosztu przewozu naczepy, szczególne znaczenie mają wielkość, ciężar, czas konieczny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a także termin wykonania transportu. Przekazanie dokładnych wymiarów przyczepy umożliwi firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Ważność ma także to, czy przyczepa jest sprawna (ma nieuszkodzone koła). Wśród przewożonych naczep znajdują się przyczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

    Na przykład, za przewóz przyczepki do przewozu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono w granicach 640 PLN (co umożliwiło oszczędność blisko 463 złotych w zestawieniu do stawek rynkowych). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował orientacyjnie 450 zł (co daje zaoszczędzenie niemal 326 zł w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł szacunkowo 300 PLN.

    Elementami, mającymi wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są takie same jak przy przewozie innych naczep czyli: długość drogi, gabaryty, waga i uszkodzenia przyczepy. W ,momencie jeżeli firmy przewozowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, wtedy cena transportu jest tańsza.

Adres i termin nadania

Zamora, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Llanera, Hiszpania

Termin elastyczny