(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Renault 4CV 4/******* (Nr 7564226)

Renault 4CV 4/*******
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Renault 4CV 4/4 (1959)
363 x 143 x 21 cm
600 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
600 kg
Dystans
1701 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 29 mar 2021 do 29 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Dolna Saksonia, Celle

Termin elastyczny


Transport pojazdów zabytkowych

            Kiedy zamawiasz transport pojazdu historycznego i lubisz mieć pewność, że zjawi się na miejsce odbioru w nienaruszonym stanie - skorzystaj z giełd przewozowych. W serwisie Clicktrans.pl mamy dużo sprawdzonych firm transportowych, które proponują swoje usługi.

            Aby wskazać idealną dla ciebie propozycję, kliknij „Zleć transport” oraz wskaż wariant „Inne pojazdy”, a następnie podtyp „Pojazdy zabytkowe”. Wypełnij ogłoszenie jak najwnikliwiej się uda, szczególnie w polach odnoszących się do rozmiarów i wagi pojazdu. Dzięki tym informacją firma transportowa umie ustalić, czy ma stosowny wóz, ażeby być w stanie taki transport zabrać. Kiedy masz specyficzne wymogi dotyczące formy transportu – przykładowo nie życzysz sobie, ażeby twój oldtimer był odsłonięty w trakcie przewozu na przyczepie, ulegając działaniu czynnikom pogodowym, w opisie przesyłki oznacz, że interesują cię tylko firmy transportowe, które posiadają nieodkrytą przestrzeń ładunkową o należytych wymiarach. Wielce istotna dla przewoźnika jest informacja o stanie auta. Czy jest sprawny czy też nie. Zmienia to możliwości załadunku, gdyż nie na chodzie samochody należy ładować specjalistycznymi wciągarkami, a nie wszyscy przewoźnicy takimi dysponują.

            Transport historycznego samochodu bywa trudny, ale można natknąć się na ciekawe propozycje transportu. Na przykład karocę z naszego kraju do Hiszpanii, na trasie liczącej ponad 2100 km dostarczono tylko za 2500 złotych.