(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Renault Kangoo 1.5 DCI - (Nr 4741116)

Renault Kangoo 1.5 DCI -

Marka i model:

24 cars KANGOO EXPRESS L1 1.5 DCI. Size 4,3*1,85*1,9m. Weight 1400kg

Waga w kg (łączna):

1.40

Liczba sztuk:

24

Dystans: 3542.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 13 sie 2019 do 23 sie 2019

Adres i termin dostawy

Ukraina, Obwód Żytomierski, Żytomierz

31 sie 2019


Transport samochodu

Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się najczęściej, gdy nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z UK. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia auta

Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Trzeba nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

Aby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru auta.