(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 10:49

Renault Master L3H2

(Nr 1876616)
Renault Master L3H2

Marka i model:

Renault Master L3H2

Waga w kg:

2300.00

Budżet zlecenia [zł]:

2800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2105.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto nieuszkodzone, sprawne, jezdne.

Oferty od Przewoźników (0)

7500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-07-2017, 10:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-03 do 2017-07-15

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 7500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista waga naczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Tuluza, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łęczyca, Polska

Termin elastyczny