(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 10:49

Renault Master L3H2

(Nr 1876616)
Renault Master L3H2

Marka i model:

Renault Master L3H2

Waga w kg:

2300.00

Budżet zlecenia [zł]:

2800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2105.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto nieuszkodzone, sprawne, jezdne.

Oferty od Przewoźników (0)

7500 zł

ID firmy: 525960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-07-2017, 10:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-03 do 2017-07-15

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 7500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się często, kiedy nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada nie zapominać również, iż rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Tuluza, 31000; 31100; 3, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łęczyca, Polska

Termin elastyczny