(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-26 21:09

Renault Midlum Kopenhaga - Jasło + doładunek

(Nr 2418748)

Marka i model:

Renault Midlum

Waga w kg (łączna):

10500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1167.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta pojawia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas transportu. Wypada nie zapominać również, iż właściwa waga naczepy nie może przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Hvidovre, 2650, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jasło, Polska

Termin elastyczny