(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 13:57

Renault Scenic mk3

(Nr 1921689)
Renault Scenic mk3

Marka i model:

Renault Scenic mk3

Waga w kg (łączna):

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1583.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

ID firmy: 5321
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 15:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-08-17

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 pasami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, że właściwa waga przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Burton-on-Trent, Wielka Brytania

25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Sarbka, 62-113, Polska

25 lip 2017