(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 13:57

Renault Scenic mk3

(Nr 1921689)
Renault Scenic mk3

Marka i model:

Renault Scenic mk3

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1583.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 15:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-08-17

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Należy nie zapominać również, że faktyczna waga naczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Burton-on-Trent, Wielka Brytania

25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Sarbka, Polska

25 lip 2017