Rennrad (Nr 6877582)

Rennrad

Waga w kg (łączna):

20

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Saksonia, Lipsk

Od 1 mar 2021 do 31 mar 2021

Adres i termin dostawy

Australia, Wiktoria, Melbourne

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, jak transportujemy nowy rower warto zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu albo nabyć właściwy karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba odkręcić oraz ściągnąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się umieścić w odrębnych, małych kartonach czy też osłonić wycinkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle należy osłonić papierem czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Jeżeli zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie materiałów osłaniających jednoślad.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.