Rennrad x 4 (Nr 7952333)

Rennrad x 4
Waga
Sztuk
Rennrad
60 kg
4
Łączna waga:
240 kg
Dystans
1592 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Bamberg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Włochy, Sardinia, Chia

Od 21 paź 2021 do 22 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

W przypadku, gdy transportujemy nowy rower opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła albo kupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy odkręcić oraz usunąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach lub osłonić fragmentami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających paczkę.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.