(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-10-25 11:11

Rogatka metalowa

(Nr 2113383)

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

0,30

Wysokość [m]:

0,30

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 135.00 km

Informacje dodatkowe:

Do zabrania Rogatka metalowa, składająca się z trzech elementów: koziołek - 1.9x0,10, słupek - 1.9x0,20, dyszel - 7,0 x 0,85 x 0,10 Zabudowa dowolna, może być laweta. Ładunek może wystawać

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od rozmiaru towaru, terminu transportu oraz dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której układa się mniejsze przedmioty lub opakowania. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach często transportuje się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (np., terakota, kamień itd.), drzwi czy artykuły chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zapełnia zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery – Transport niektórych towarów wymaga użycia kontenera – głównie przy przewozie towarów w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W kontenerach można również przewozić towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Mielec, Polska

25 paź 2017

Adres i termin dostawy

Lesko, Polska

31 paź 2017