(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-10-25 11:11

Rogatka metalowa

(Nr 2113383)

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

0,30

Wysokość [m]:

0,30

Waga w kg:

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 135.00 km

Informacje dodatkowe:

Do zabrania Rogatka metalowa, składająca się z trzech elementów: koziołek - 1.9x0,10, słupek - 1.9x0,20, dyszel - 7,0 x 0,85 x 0,10 Zabudowa dowolna, może być laweta. Ładunek może wystawać

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu pozostałych ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, terminu przewozu jak również od odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

    Kategorie ładunków - Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której ustawia się niewielkie rzeczy lub opakowania. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj przewozi się meble, szkło, produkty budowlane (np., terakota, panele itd.), drzwi jak również materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który musi być przewożony samochodem - Tirem oraz zajmuje tylko fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu transportu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

    Przewóz niektórych ładunków wymaga użycia konteneraprzede wszystkim w przypadku transportu ładunków płynnych lub towarów sypkich. W kontenerach można także transportować drobnicę w paczkachskrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotkapomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i sypkichbez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunkitowary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Mielec, Polska

25 paź 2017

Adres i termin dostawy

Lesko, Polska

31 paź 2017