(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-07-25 07:14

rollbary

(Nr 3009264)
rollbary

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

140

Waga w kg (łączna):

150.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Rollbary moga być na paletach lub lużon na kółkach

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 475.00 km

Informacje dodatkowe:

ZAleży mi na szybkiej realizacji, pomoc w załadunku i rozładunku

Oferty od Przewoźników (0)

390 zł

ID firmy: 845140
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2018, 15:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-26 do 2018-08-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam ! Chciałbym zapewnić transport dla Państwa ładunku. Dysponując szerokim zakresem floty jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usługi jednocześnie oferując przystępną cene. Cena podana powyżej zawiera przydzielenie opiekuna na cały czas obsługi zlecenia, monitorowanie ładunku na trasie oraz ubezpieczenie - OCP i OCS. Obowiązek załadunku/rozładunku towaru leży po stronie zleceniodawcy. Zapraszam do kontaktu i współpracy. Pozdrawiam PL

Cena (zawiera VAT): 390 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie wymaga użycia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia dużej powierzchni, wtedy wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL zalicza się auta, których ciężar przekracza 3,5 tony i inne samochody spełniające wymagania ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i gabaryty. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, należy opisać ładunek. Kluczowa jest także informacja w temacie usługi – czy obejmuje tylko transport, czy również załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną może być także termin zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Od 25 lip 2018 do 26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Od 26 lip 2018 do 27 lip 2018