Motocykle i skutery Dodano: 2018-07-16 14:52

Roller

(Nr 2971148)
Roller

Marka i model:

Vespa Sprint

Waga w kg (łączna):

98.00

Budżet zlecenia [€]:

500

Dystans: 2553.00 km

Informacje dodatkowe:

Hallo evtl. sind es 2-3 Roller ... eine steht in Huelva Spanien, die andere in Marbella, evtl. kommt eine dritte dazu Malaga oder Cordoba stehend, alle in Südspanien. Budget für die beiden Roller aus Huelva und Marbella 500€ Budget für einen dritten Roller + 200 € also gesamt bis 700 € Abholung ebenerdig ab Werkstatt oder Garage und muss verladen werden. Verkäufer kann mit helfen, aber es ist keine Palette oder so vorhanden. Evtl. noch 1 Karton mit Kleinteilen Zubehör bei dem Roller dabei.

Oferty od Przewoźników (3)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

500 €

ID firmy: 82086

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-08-2018, 22:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-08-18 do 2018-08-21

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 €

700 €

ID firmy: 82086

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-08-2018, 08:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-08-18 do 2018-08-21

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

3x

Cena (zawiera VAT): 700 €

800 €

ID firmy: 838108

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-07-2018, 22:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-08-03 do 2018-08-12

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

fur 3

Cena (zawiera VAT): 800 €

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli i skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motocykle oraz skutery to często wartościowe towary, które wyglądają na dość nieproste do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - jednak jedynie złudnie. Właściwie umocowany jednoślad w 100% przetrwa transport bez ani jednej rysy.

            Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. W trakcie przewozu na naczepie, konieczne będą 4 taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą wyłącznie 2, gdyż posiadają one szyny powstrzymujące przesuwanie się jednośladu. Najważniejsze jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas jazdy, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach samochodu oraz między transportowanymi obiektami.

Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

            Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

            Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 zł za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Huelva, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bamberg, Niemcy

Termin elastyczny