(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 10:59

rollo

(Nr 2999492)
rollo

Długość [m]:

2.9

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 672.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bochum, 44789, Niemcy

Termin elastyczny