(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-06-01 21:29

Roma caravan

(Nr 1823922)
Roma caravan

Długość [m]:

7.32

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.2

Budżet zlecenia [€]:

2.000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2167.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 €

ID firmy: 508485
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 05:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-30, 05:38

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W czasie transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przystosowanego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie przewozu: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz informacja, czy naczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

    Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je dobrze przytwierdzić, żeby w trakcie transportu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z wariantu tańszego transportu, można wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem i zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Gloucester, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Benidorm, Hiszpania

Termin elastyczny