(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-19 12:07

Romet maxi 125

(Nr 2164509)
Romet maxi 125

Marka i model:

romet maxi 125

Waga w kg (łączna):

158.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 19.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 29013
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2017, 21:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-28 do 2017-11-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-29, 21:16

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

380 zł

ID firmy: 67830
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 14:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-24

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

1. Oferta elastyczna, zawsze aktualna, zlecenie złożone w dniu roboczym przed 14-tą może być przyjęte już na kolejny dzień roboczy. Odbiór i dostawa w umówionym terminie, kierowcy pracują 8-16. Wymagane jest kilkugodzinne OKIENKO na odbiór/dostawę. Kierowca zadzwoni. 2. Transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) palecie, do której jednoślad jest mocowany pasami. 3. Płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. Ubezpieczenie transportu - jest, do 12000 zł. Doubezpieczenie ponad standard - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. Cena z vat 23%.. 6. Jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin. Próbujemy max. 3 razy. 7. Standardowy czas transportu to do 2 dni robocze. opóźnienia zdarzają się rzadko :) 8. Po wyborze oferty, pocztą @ podsyłam informacje potrzebne do złożenia zlecenia. 9. Przy załadunku i rozładunku ciężkich pojazdów potrzebna jest pomoc.

Cena (zawiera VAT): 380 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory i skutery to zwykle kosztowne towary, które wydają się całkiem ciężkie do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - chociaż tylko na pozór. Należycie przymocowany motocykl na pewno przetrzyma transport bez żadnej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, potrzebne będą 4 taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są raptem dwie, bowiem posiadają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motoru. Istotne jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach auta i między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Występują również platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i często nie blokują większość miejsca w aucie.

     Można zawsze dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu sprzęt stale. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma może przewieźć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Malinowa, Dąbcze, 64-130, Polska

20 lis 2017

Adres i termin dostawy

Mylna, Gdynia, 81-001, Polska

Termin elastyczny