(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

romet pony motorynka (Nr 8042431)

Waga
Sztuk
romet pony motorynka
Długość
150 cm
70 kg
1
Łączna waga:
70 kg
Dystans
237 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Szybkie zlecenie

To zlecenie realizuje:

ID firmy: 1514678

Cena: 240 zł brutto

Nadanie: Od 20 wrz 2021 do 22 wrz 2021
Dostawa: Od 20 wrz 2021 do 22 wrz 2021

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 20 wrz 2021 do 22 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Sędziszów

Od 20 wrz 2021 do 22 wrz 2021


Transport motocykli lub skuterów

Motocykle i skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się całkiem ciężkie do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - wszakże tylko złudnie. Bezbłędnie przymocowany jednoślad na pewno przetrzyma przewóz bez żadnej skazy.

            Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, konieczne są 4 pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą wyłącznie dwie, bowiem mają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się jednośladu. Istotne jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu i pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą osuszyć bak motoru, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

            Można zawsze dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

            Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przewieźć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.