(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-24 12:26

ropa

(Nr 2241279)
ropa

Długość [m]:

30

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

2.00

Ilość sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 8337.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Pradejón, 26510, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Moyo, Uganda

Termin elastyczny