(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-08 16:28

Ropa, televior, vajilla, textl hogar, cuna, parque cuna, bañera bebe, juguetes,

(Nr 2017265)
Ropa, televior, vajilla, textl hogar, cuna, parque cuna, bañera bebe, juguetes,

Waga w kg:

1000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1540.00 km

Informacje dodatkowe:

Quiero saber que coste conlleva un palets para saber que opcion tomar, gracias

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiedniozaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka kartonów, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują szczególne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.


Adres i termin nadania

Santa Lucía de Tirajana, Hiszpania

29 sty 2018

Adres i termin dostawy

Zahara de la Sierra, Hiszpania

Termin elastyczny