(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-08 16:28

Ropa, televior, vajilla, textl hogar, cuna, parque cuna, bañera bebe, juguetes,

(Nr 2017265)
Ropa, televior, vajilla, textl hogar, cuna, parque cuna, bañera bebe, juguetes,

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1540.00 km

Informacje dodatkowe:

Quiero saber que coste conlleva un palets para saber que opcion tomar, gracias

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pakunków, żeby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś mebli.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Santa Lucía de Tirajana, Hiszpania

29 sty 2018

Adres i termin dostawy

Zahara de la Sierra, Hiszpania

Termin elastyczny