(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-07-24 12:59

router cityline

(Nr 3005852)
router cityline

Marka i model:

router cityline

Waga w kg (łączna):

85.00

Budżet zlecenia [zł]:

50

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 52.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 67830
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2018, 23:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-31 do 2018-08-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

1. Oferta elastyczna, zawsze aktualna, zlecenie złożone w dniu roboczym przed 14-tą może być przyjęte już na kolejny dzień roboczy. Odbiór i dostawa w umówionym terminie, kierowcy pracują 8-16 (pon-pt). Kierowca/spedytor zadzwoni przed przyjazdem - wymagana jest pewna elastyczność. 2. Transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) ramie, do której jednoślad jest mocowany pasami (kierowca przyjeżdża przygotowany, z paletą i pasami). 3. Płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. Ubezpieczenie transportu - tak, jest, do 12000 zł. Doubezpieczenie ponad standard - możliwe (dodatkowa opłata (70 zł). 5. Faktura 23. 6. Jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin. 7. Standardowy czas transportu to 2-3 dni robocze. 8. Po akceptacji oferty wszystkie niezbędne informacje oraz f-rę wysyłam @.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

350 zł

ID firmy: 903952
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2018, 13:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-25 do 2018-07-31

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

przyczepa

Oferta ważna do:

2018-07-31, 13:54

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli i skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motocykle oraz skutery to często cenne ładunki, które wyglądają na względnie nieproste do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - wszakże jedynie złudnie. Właściwie zamocowany pojazd w 100% przetrwa przewóz bez ani jednej rysy.

            Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. W trakcie transportu na naczepie, konieczne będą cztery pasy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą ledwie dwie, bowiem posiadają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Kluczowe jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu oraz między przewożonymi rzeczami.

Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może po drodze wylać się na nierównościach. Występują poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w aucie.

            Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest niepewne i grozi zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

            Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma może przetransportować motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Pleszew, 63-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Czeszewo, Polska

Termin elastyczny