(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-28 10:48

Router ws50

(Nr 1991066)
Router ws50

Marka i model:

Router WS50

Waga w kg (łączna):

110.00

Dystans: 6.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 544398
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 19:31

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-31, 18:00

Opis oferty:

Witam, transport możliwy w sobotę. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to często drogie towary, które wyglądają na dosyć nieproste do unieruchomienia w trakcie transportu. Ciężkie - jednakże tylko pozornie. Odpowiednio zamocowany motocykl na pewno przetrzyma przewóz bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas transportu na naczepie, konieczne będą cztery liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są jedynie dwie, bowiem dysponują one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas jazdy, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motocykla, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma może wziąć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Powroźnicza, Kraków, 30-303, Polska

28 sie 2017

Adres i termin dostawy

Jana Szwai, Kraków, 30-392, Polska

28 sie 2017