(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-28 10:48

Router ws50

(Nr 1991066)
Router ws50

Marka i model:

Router WS50

Waga w kg:

110.00

Dystans: 6.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 19:31

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-31, 18:00

Opis oferty:

Witam, transport możliwy w sobotę. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często drogocenne ładunki, które wydają się ogólnie trudne do unieruchomienia podczas transportu. Trudne - aczkolwiek tylko złudnie. Właściwie przymocowany jednoślad w 100% przetrzyma transport bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W przypadku transportu na naczepie, konieczne będą cztery pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są tylko 2, gdyż mają one szyny udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach auta oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Występują ponadto platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest niepewne i zagraża zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może przewieźć pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Powroźnicza, Kraków, Polska

28 sie 2017

Adres i termin dostawy

Jana Szwai, Kraków, Polska

28 sie 2017