(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-04-30 08:29

rower

(Nr 1760283)
rower

Dystans: 1073.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 508548
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-05-2017, 15:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-15 do 2017-05-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-22, 15:13

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowy rower trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru najlepiej osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle warto zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie surowców osłaniających przesyłkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Nunspeet, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bytom, Polska

Termin elastyczny