(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-04-30 08:29

rower

(Nr 1760283)
rower

Dystans: 1073.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-05-2017, 15:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-15 do 2017-05-22

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-22, 15:13

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję transportu dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła bądź nabyć odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle warto zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementysztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej ulokować w osobnych, mniejszych kartonach albo osłonić kawałkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby czy też przerzutki warto osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie należy zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów chroniących jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 . Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Nunspeet, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bytom, Polska

Termin elastyczny