(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-11-19 20:04

Rower

(Nr 2165454)
Rower

Waga w kg (łączna):

23.00

Dystans: 993.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na transport rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki rower warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu czy też kupić właściwy karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie , należy odkręcić oraz usunąć wszystkie ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe elementy roweru warto umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić kawałkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby lub przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba osłonić papierem bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw chroniących rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Gemert-Bakel, 5761, Holandia

26 lis 2017

Adres i termin dostawy

Opole, 46-020, Polska

17 gru 2017