(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-02 02:17

rower

(Nr 2250177)
rower

Marka i model:

rower trekking

Waga w kg:

19.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1670.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-01-2018, 10:45

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

2500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 13:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Emilia :)

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zwykle cenne towary, które wyglądają na całkiem nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Nieproste - aczkolwiek tylko na pozór. Należycie zamocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku transportu na naczepie, obowiązkowe będą 4 liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą raptem 2, ze względu na fakt, że dysponują one szyny powstrzymujące przesuwanie się motoru. Istotne jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Można zawsze dopytać o wszystkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na trasach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Skórcz, Polska

10 sty 2018

Adres i termin dostawy

Chichester, Wielka Brytania

Termin elastyczny