(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-04 11:33

Rower

(Nr 2255175)
Rower

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 485.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła czy też kupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle warto poodkręcać oraz zdjąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu dobrze będzie ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach bądź zabezpieczyć wycinkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki trzeba osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu opłaca się osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów ochraniających rower.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny