(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-29 04:37

Rower

(Nr 2329792)

Waga w kg (łączna):

13.00

Dystans: 133.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na przewóz jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie kupić taki karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy odkręcić oraz usunąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru warto osadzić w osobnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć wycinkami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie należy osłonić makulaturą albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów ochraniających rower.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

30 sty 2018

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny