(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-07 08:10

Rower

(Nr 2359276)
Rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 309.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na transport rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła albo nabyć taki karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu warto ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach lub osłonić fragmentami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby czy też przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o doręczenie surowców osłaniających rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich gabarytów, a również daty realizacji przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Puławska, Warszawa, 02-780, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sosnowiec, Polska

Termin elastyczny