(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-27 12:01

rower

(Nr 2637700)
rower

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 2513.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania lub zakupić pasujący karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie , należy zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej umieścić w osobnych, małych pudełkach albo osłonić kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców zabezpieczających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Inowłódz, 97-215, Polska

Od 12 maj 2018 do 14 maj 2018

Adres i termin dostawy

Killarney, Irlandia

Od 21 maj 2018 do 25 maj 2018