(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-24 17:20

rower (Nr 2746300)

rower

Waga w kg (łączna):

16.00

Dystans: 275.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na transport jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiutki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania lub kupić właściwy karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać i ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru przydałoby się osadzić w osobnych, małych pudełkach lub osłonić wycinkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba osłonić gazetami czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie surowców chroniących rower.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Dąbrowa Tarnowska, 33-200, Polska

Od 25 maj 2018 do 26 maj 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

28 maj 2018