(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-27 15:31

Rower (Nr 2755628)

Rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 388.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiutki rower opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania lub zakupić pasujący karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie opłaca się poodkręcać oraz ściągnąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru najlepiej ułożyć w oddzielnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle warto zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Kruszwica, 88-150, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny