(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-22 13:59

Rower

(Nr 2997172)
Rower

Waga w kg (łączna):

4.00

Dystans: 1864.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 3059
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-07-2018, 18:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-26 do 2018-07-27

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiutki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu albo nabyć stosowny karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle trzeba zdemontować oraz ściągnąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub osłonić wycinkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie trzeba osłonić papierem lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów osłaniających paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Royal Leamington Spa, Wielka Brytania

25 sie 2018

Adres i termin dostawy

Warszawska, Kielce, Polska

29 sie 2018