(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-22 18:04

Rower

(Nr 2997884)
Rower

Waga w kg (łączna):

18.00

Dystans: 342.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie zakupić stosowny karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować i usunąć wszelkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub osłonić fragmentami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić gazetami albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie tworzyw chroniących rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również daty realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Warszawa, 00-001, Polska

Od 23 lip 2018 do 26 lip 2018

Adres i termin dostawy

most Warszawski, Wrocław, Polska

Od 23 lip 2018 do 29 lip 2018