(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-23 21:15

rower

(Nr 3003104)
rower

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 232.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na transport rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też kupić odpowiedni karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle warto odkręcić i ściągnąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej ulokować w oddzielnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie warto zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Krosno, 38-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Janowiec, 24-123, Polska

Termin elastyczny