(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 11:08

rower

(Nr 3005116)
rower

Waga w kg (łączna):

17.00

Dystans: 567.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowiutki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle warto zdemontować oraz ściągnąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się umieścić w oddzielnych, małych kartonach bądź zabezpieczyć fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu trzeba zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów ochraniających paczkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 25 lip 2018 do 31 lip 2018

Adres i termin dostawy

Kołobrzeg, Polska

Termin elastyczny