(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 22:34

Rower

(Nr 3008668)
Rower

Waga w kg (łączna):

23.00

Dystans: 1158.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

330 zł

ID firmy: 793320
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2018, 23:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-26 do 2018-07-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

odpowiedz jutro 20 gdz

Cena (zawiera VAT): 330 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego opakowania bądź zakupić odpowiedni karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie , należy poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru przydałoby się osadzić w odrębnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć wycinkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby bądź przerzutki warto osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Gliwice, Polska

Od 7 sie 2018 do 9 sie 2018

Adres i termin dostawy

Zug, Szwajcaria

Od 10 sie 2018 do 13 sie 2018