(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower (Nr 4882946)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

9

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 456.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lubartów

Od 12 sie 2019 do 13 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

14 sie 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które najczęściej spotykamy w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uznaje się również przykładowo: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało przypadkach sprzęt sportowy dużo waży oraz z trudem można przewieźć go samemu.

Sprzęt sportowy musi być dobrze zapakowany i osłonięty w trakcie przewozu. Najbezpieczniej jest wykorzystać oryginalne pudła. Kiedy sprzęt może ulec awarii, trzeba wykorzystać do osłony takie materiały jak: kartony, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, należy go rozmontować oraz zapakować wszystkie elementy oddzielnie - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy musi być stabilny w środku pudła – zadbajmy wobec tego o to, żeby luźne obszary w paczce zapchać materiałami czy też folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przemieszczać się wewnątrz paczki.

Na koszt przewozu sprzętu sportowego rzutuje trasa między miejscem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, ciężar i wymiary, a także liczba egzemplarzy potrzebnych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 PLN. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 PLN.