(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower (Nr 5972881)

Rower

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

15

Liczba sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 434.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Drezdenko

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które zwykle można znaleźć w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uważa się także między innymi: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy jest nielekki oraz z trudem można przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt treningowy musi być solidnie spakowany i osłonięty w trakcie transportu. Najlepiej jest wziąć oryginalne opakowania. Kiedy urządzenie może łatwo ulegnąć defektowi, bezpiecznie jest zastosować do ochrony takie surowce jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, powinno się go zdemontować i osłonić wszystkie części oddzielnie - w głównej mierze, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny wewnątrz kartonu – postarajmy się więc o to, aby luźne przestrzenie w skrzyni zapchać materiałami lub folią bąbelkową. Rzeczy nie powinny przemieszczać się wewnątrz kartonu.

Na cenę transportu sprzętu treningowego wpływa odcinek między adresem załadunku, a adresem wyładunku sprzętu, ciężar i wielkość, jak również ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 złotych. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 złotych. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 zł.