(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower (Nr 7063562)

Rower
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Rower
180 x 30 x 100 cm
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
1295 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Belgia, Région De Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Bruksela

Od 18 gru 2020 do 23 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).