(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower (Nr 7524509)

Rower
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Rower
150 x 40 x 90 cm
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
120 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Zągoty

Od 26 lut 2021 do 3 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Marki

Od 26 lut 2021 do 3 mar 2021


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis aukcyjny tyczący się usług transportowych. Giełda przewozowa przedstawia bazę bieżących zleceń oraz zapewnia firmom transportowym należyty dostęp do przesyłek podzielonych na kategorie. Aby skorzystać z giełdy przewozowej, należy zarejestrować się – opcja ta jest stuprocentowo bezpłatna. W dalszej kolejności powinno się dołączyć swoje zlecenie (w momencie, gdy jesteś zleceniodawcą) lub wyszukać zlecenia na interesującej cię trasie (kiedy jesteś przewoźnikiem).

Jakie korzyści umożliwia Clicktrans?

Giełda Clicktrans.pl firmom transportowym daje wgląd do wielu tysięcy ogłoszeń w kraju jak i za granicą, a zlecającym transport - szansę zademonstrowania swojego ładunku setką przewoźników, którzy sprawnie oszacują cenę przewozu.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie transportowej znajdują się zlecenia transportowe dla rozmaitego gatunku ładunków. Ludzie zlecający przewóz mają możliwość zlecić transport w ramach wielu kategorii, na przykład: przeprowadzki, motocykle i skutery, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, pojazdy budowlane, przyczepy, pojazdy zabytkowe, quady, skutery wodne, samoloty, palety, kontener, wywrotka, sprzęt AGD, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, dzieła sztuki, łodzie motorowe, żywność i produkty rolne, pasażerowie jak i wiele innych. Do najczęściej używanych kategorii zleceń przewozowych są zaliczane: transport motocykli, przewóz palet, jak również giełda przeprowadzek. Pokaźną większość wystawionych ogłoszeń tworzą oferty transportowe na busa, czyli ogłoszenia przewozowe do 3,5 tony.