(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-12-29 12:26

Rower 29"

(Nr 2246835)
Rower 29"

Waga w kg (łączna):

16.00

Dystans: 1268.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport roweru z Cremony do Szczecina bądź okolic.

Oferty od Przewoźników (0)

330 zł

ID firmy: 11902
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 11:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-15 do 2018-01-22

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 330 zł

Wiadomości:

400 zł

ID firmy: 613115
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-01-2018, 20:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-03 do 2018-01-04

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

800 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 10:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Współpraca z naszą firmą jako doświadczoną w branży logistycznej zawiera same korzyści dla Państwa jako zleceniodawcy. Główną zaletą naszej firmy jest bardzo dobra znajomość rynku transportowego, doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat pozwoli w optymalizacji procesu transportowego. Podchodzimy bardzo elastycznie do każdego klienta i każdego zlecenia transportowego co przekłada się na minimalizowanie kosztów transportu tym samym wzrost zysków dla Państwa. Iwona M

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki rower należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu bądź kupić odpowiedni karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się odkręcić i zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru warto osadzić w oddzielnych, małych pudełkach lub osłonić kawałkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie trzeba zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o doręczenie surowców ochraniających jednoślad.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Cremona, 26100, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny