(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-11-30 21:58

rower diamant przywieziony z niemiec

(Nr 1480262)
rower diamant przywieziony z niemiec

Waga w kg:

0.20

Dystans: 553.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

90 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 14:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2016-12-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Rower musi byc przygotowany do transportu jak w wiadomości, minimalnie złożony oraz cały zabezpieczony chociaż folią.

Cena (zawiera VAT): 90 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję transportu jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego kartonu albo nabyć pasujący karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu opłaca się odkręcić i ściągnąć wszystkie ruszające się częścipedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy roweru przydałoby się osadzić w osobnych, małych pudełkach bądź osłonić fragmentami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie opłaca się zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie surowców ochraniających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a także daty wykonania transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 .

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Zamość

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań, 61-287

Termin elastyczny