(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-27 19:42

rower {dla dorosla osoba)

(Nr 2639284)
rower {dla dorosla osoba)

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 723.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które podarowują rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania , ewentualnie kupić odpowiedni karton w supermarkecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu warto odkręcić i ściągnąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru warto umieścić w odrębnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu trzeba zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców zabezpieczających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Krynica-Zdrój, 33-380, Polska

Od 24 maj 2018 do 28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny